Rodzinna Nowenna Pompejańska

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół
2020-10-15

Rodzinna Nowenna Pompejańska

Miesiąc październik poświęcony jest szczególnie modlitwie różańcowej, modlitwie w której z Maryją idziemy przez życie z Jezusem w rozważaniach tajemnic Różańca Świętego. Jeśli czujesz, że nie dajesz już rady ludzkimi siłami zmagać się z przeróżnymi kłopotami albo dramatami w Twoim domu, w Twojej Rodzinie - Matka Boża przychodzi z pomocą. Subtelnie zaprasza nas do modlitwy w Nowennie Pompejańskiej i obiecuje dla Nas łaski uzdrowienia, które będą zgodne z wolą Bożą.

 

Od 16 października Teobańkologia startuje z drugą edycją Nowenny Pompejańskiej. Tym razem intencja będzie rodzinna, a więc i nazwa ulega zmianie – Rodzinna Nowenna Pompejańska. Będziemy modlić się w intencji rodzin o wiarę, nadzieję i miłość dla jej członków. Każdy kto dołączy do nas będzie się modlił się za własną rodzinę. Dlaczego taka intencja? Uważam, że w dzisiejszych czasach to priorytetowy temat, a rodzina to kluczowy fundament. Wiara, nadzieja i miłość są potrzebne nam w tych niepewnych czasach, by zachować radość, spokój ducha, więź z Bogiem i nie poddawać się depresyjnym, pełnym lęku, niepewności nastrojom.

Każdego dnia będziemy odmawiać jedną z trzech Tajemnic Różańca Świętego na żywo o 20:30 – sygnał tej transmisji będzie do odnalezienia na tym fanpage Teobańkologia codziennie o 20:30 lub m.in. na kanale YouTube Teobańkologia na stronie głównej kanału. Pozostałe dwie części różańca uczestnicy Nowenny będą odmawiać samodzielnie lub z pomocą nagrań różańca specjalnie przygotowanych na okoliczność Rodzinnej Nowenny Pompejańskiej. Na profilach Teobańkologii pojawią się pomoce, czyli filmy instruktażowe, a także nagrania rozważań różańcowych.

Honorowy patronat objął ks. prof. bp Andrzej Siemieniewski. Głównymi organizatorami wydarzenia jest zespół Teobańkologii oraz ks. Dominik Chmielewski wraz z Wojownikami Maryi.