UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, KRÓLOWEJ POLSKI, GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI

2020-05-02

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, KRÓLOWEJ POLSKI, GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Drodzy Przyjaciele Jezusa i Maryi!

Czytajmy Boże znaki. Pierwsza sobota miesiąca, którą będziemy przeżywać 2 maja - będzie jednocześnie uroczystością Maryi Królowej Polski. Najwyższy czas, aby nasze wynagradzanie Niepokalanemu Sercu Maryi osiągnęło swoją kulminację poprzez CAŁKOWITE ODDANIE SIĘ MARYI - tylko wtedy będzie Ona mogła być w sposób rzeczywisty naszą Królową.

Miesiąc Maj był zawsze miesiącem w sposób szczególny poświęconym Matce Bożej. To doskonały czas na przyjęcie wezwania Maryi do całkowitego oddania się Jej!
Teraz jest czas naszego świadectwa miłości do Matki i Królowej naszej. Nie chce Ona naszych darów, ani kwiatów, lecz CHCE NASZYCH SERC!
Dajmy nasze serca Tej, która, aby nas ocalić pozwoliła swoje Serce przebić mieczem, a Serce swojego Syna - włócznią!

Z tych Dwóch Serc zranionych Miłością płynie do nas strumień łask oraz gorące i palące wezwanie:

POJEDNAJCIE SIĘ Z BOGIEM I ODDAJCIE SIĘ NAM,ABYŚMY MOGLI WAS OCALIĆ!