OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 I 2023, II NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 I 2023, II NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  Wizyta pasterska-kolęda.

Poniedziałek. 1 ksiądz-ul. Kwiatowa, Różana, Krakowska do Marzanny. 2 ksiądz-ul. Krakowska od Państwa Boruchów w stronę Kraśnika

Sobota 21 stycznia od 9.00-dodatkowy dzień kolędy dla osób, które w wyznaczonym terminie nie mogły przyjąć księdza. Adresy można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

2.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła: Danuta i Józef Biszczak, Sylwester Sroka z rodziną, Lucyna Matacz, Konrad i Małgorzata Skrabucha, Ewa i Piotr Syroka. Ofiara 100 zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy: Gajowiak Mirosław z rodziną ,Węcławski Sławomir z rodziną, Nowacki Marek  z rodziną, Nowacki Robert.

3. Ofiary-bezimienna 100zł.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.30 dzieci i młodzież z Secjalnego Ośrodka Szkolnego Wychowawczego w Załuczu  przedstawią jasełka.

5. W sobotę Msza św. i nabożeństwo uwielbienia o 18.00.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej-N,GN.

7. Od środy zaczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

8. Jutro o 16.30 różaniec w int. Ojczyzny i pokoju na Ukrainie. Przewodniczy KŻR św. JPII. Zapraszamy  koła różańcowe i parafian. O 17.00 Msza św. za wstawiennictwem JPII.

9. We wtorek 3 rocz. śm. bpa Stanisława Stefanka.