OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 I 2023, III NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 I 2023, III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zakończyła się kolęda. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli księdza w swoim domu. Za wspólną modlitwę, rozmowy, przygotowane posiłki, przywiezienie i odwiezienie księży oraz złożone ofiary.

2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom Gajowiaków, Węcławskich, Nowackich, Nowackich, Ofiara 60 zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny Chapskich, Dziedzinów Staskich, Biszczaków.

3. W piątek rocznica święceń biskupa Józefa Wróbla.

4. W przyszłą niedzielę Dzień chorych na trąd. Zbiórka ofiar do puszek na pomoc osobom chorym na trąd.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej-N,GN, MGN-luty.

Zmarli-Jan Kowalczyk z Sobieszczan Kolonii. Stanisław Kowal z ul. Ułańskiej. Janina Winiarska z ul. Piłsudskiego pogrzeb w poniedziałek. 10.00-różaniec, 10.30-Msza św. pogrzebowa.                                   Henryka Kloc z ul. Legionowej pogrzeb we wtorek 10.30 – różaniec, 11.00 msza św.

Wieczny odpoczynek racz dać im Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen