OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19 II 2023, VII NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19 II 2023, VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W środę Popielec. Rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem o 7.00, 9.00 i 17.00. Obowiązuje post ścisły.

2.Godzinki o Męce Pańskiej w niedziele o 6.40.Gorzkie żale w niedziele o 16.30. Droga krzyżowa w piątek o 16.30. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci (będą otrzymywały pamiątkowe naklejki).

3. Ofiary na potrzeby kościoła-Krystyna Janczak 100zł. Bezimienna 100zł.

4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła-  Kinga i Norbert Wójtowicz, Marian Strug, Irena Plewik, Joanna Plewik, Beata Gajda. Ofiara 100 zł. Na sobotę na  8.00 zapraszamy : Grażyna Pietrzak, Zofia Paś, Elżbieta Zdeb, Renata Bochen

5. Prasa Katolicka- N, GN, MGN-marzec

6. Kurs przedmałżeński od przyszłej niedzieli po Mszy św. o 9.30.

7.Przez cały okres Wielkiego Postu zbiórka ofiar do puszki jako jałmużna wielkopostna.

8. Spotkanie dzieci z kl. III i ich rodziców w przyszłą niedzielę o 9.30.

9. W okresie Wielkiego Postu nie przyozdabia się kościoła kwiatami.

10.Za udział w nabożeństwach Drogi krzyżowej i Gorzkich żali można uzyskać odpust zupełny.

11.Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek po Mszy św. o  17.00.

12. Pod chórem na stolikach są wyłożone książki w pudełkach. Można je sobie wziąć gratis.

Zapowiedzi:

-Jakub Niezgoda kaw. z Sobieszczan Kolonii par. tut. i Monika Beata Basaj panna z Franciszkowa par. Kiełczewice.

-Kacper Maksymilian Wiejak i Karolina Wiejak z d. Król, cywilnie związani z Niedrzwicy Kościelnej par.