OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26 II 2023, I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26 II 2023, I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. W piątek Droga krzyżowa o 16.30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych

2. Godzinki o Męce Pańskiej w niedzielę o 6:40.Gorzkie żale w niedzielę o 16:30.

3. Kurs przedmałżeński. Spotkania w każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. o 9:30 w kościele.

4. Dziękujemy Pani Agnieszce Chromczak za przygotowanie dekoracji wielkopostnej.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła- Zofia Paś, Renata i Waldemar Bochen, Amelka, Elżbieta Zdeb, Emilka, Julia Stanisław Pietrzak. Ofiara 80 zł. Na sobotę na 8:00 zapraszamy- Anna Smoleń, Halina Bieńczak, Aneta Poleszak, Elżbieta Cichocka, Wojciech Korba.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11:30 spotkanie Rady Parafialnej na plebani.

7. Prasa Katolicka- GN,N,MGN.

8. Przez cały okres Wielkiego Postu zbiórka ofiar do puszki jako jałmużna wielkopostna.

9. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona na Seminarium Duchowne w Lublinie.

10.W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.

11. I czwartek miesiąca. Msza św. o powołania o 7:00. Po Mszy św. nabożeństwo o powołania.  I piątek miesiąca. Spowiedź rano od 6.45, wieczorem od 16:30.

I sobota miesiąca nabożeństwo wynagrodzenia NIEPOKALANEMU SERCU MARYI i Adoracja Eucharystyczna od 16:00 do17:00. Msza św. o 17:00.

12. W przyszłą niedzielę TVP oddział w Lublinie będzie transmitowała Mszę św. z naszego kościoła. Dlatego Msza św. z 9:30 będzie przesunięta na 10:00.

13. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w piątek po mszy św. Obecność obowiązkowa.

14. Zapowiedzi

-Jakub Niezgoda kaw. z Sobieszczan Kolonii par. tut. i Monika Beata Basaj panna z Franciszkowa par. Kiełczewice.

-Kacper Maksymilian Wiejak i Karolina Wiejak z d. Król, cywilnie związani z Niedrzwicy Kościelnej par. tut.