OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 IV 2023, NIEDZIELA PALMOWA, czyli Meki Pańskiej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 IV 2023, NIEDZIELA PALMOWA, czyli Meki Pańskiej

1. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o 18. Adoracja przy ciemnicy do 22.00

2. W Wielki Piątek Droga krzyżowa o 17.15. Liturgia Męki Pańskiej o 18.00. Ofiary składane przy adoracji krzyża są przeznaczone na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Adoracja przy Grobie Pańskim przez całą noc. Strażaków prosimy o wartę przy Grobie Pańskim.
3. W Wielką Sobotę poświęcenie pokarmów w kościele o 9,10,11 i 12. Borkowizna 8.00. Warszawiaki 8.10. Załucze 8.30. Niedrzwica Kościelna Kol. 8.40. Sobieszczany Kol. III 8.50. Sobieszczany Kol. przy remizie 9.00. Leśniczówka i Majdan Sobieszczański przy domu ludowym 9.15. Sobieszczany Wieś przy szkole 9.30. Wigilia Paschalna o 18. Proszę przynieść świece. Adoracja przez całą noc.

4. W Wielkanoc Rezurekcja z procesją o 6.00. Później Msze św. o 9.30, 11.30 i 18.00.

5. Od czwartku do niedzieli nie odprawia się Mszy św. pogrzebowych. Są na te dni przeznaczone specjalne modlitwy za zmarłych. A Msza św. jest odprawiana po Wielkanocy. W piątek i sobotę nie używa się dzwonów.
6. Prasa Katolicka- N,GN,MGN, GN Extra..
7. W poniedziałek rocznica święceń biskupich arcybiskupa Stanisława Budzika oraz dzień imienin biskupa Ryszarda Karpińskiego.
8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom Danuta i Mateusz Besztak, Barbara Grzegorz Machaj, Monika Winiarska Elżbieta Kuśmierz Ofiara 100zł. Na sobotę na 12.30 zapraszamy rodziny- Wiesław Knieja, Mariusz Cielma, Małgorzata Jankowska, Edward Kuśmierz, Tomasz Kałdonek.
9. Ofiary na kościół Piotr Mencewicz z Załucza 50zł i Stanisława Kozieł 50zł.
10. Zbiórka ministrantów w środę o godzinie 16.00 obecność obowiązkowa.

11. Na jutro na 9.00 zapraszamy do pomocy przy grabieniu liści i porządkowaniu terenu przy kościele.

12. Różaniec przy obrazie Jana Pawła II w poniedziałek, wtorek, środę po mszy św. o 7.30.
Zmarła: Leokadia Plewik z Borkowizny. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym na wieki wieków, Amen