OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 IV 2023, II NIEDZIELA WIELKANOCNA CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Święto patronalne Caritas. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Caritas. Rozpoczęcie Tygodnia miłosierdzia. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 16.00.

2. W poniedziałek o 17.00 bp Adam Bab udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii.

3. Prasa katolicka-N,GN,MGN(maj).

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła- Emilia Plewik, Ewa i Bogdan Plewik, Magdalena Plewik, Magdalena i Krystian Rudzccy, Elżbieta Plewik, Andrzej Niezbecki. Ofiara 150 zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy: Barbara Trocka, Danuta Szyszka, Zofia Masiak, Aleksandra Kasiura.

6. Jest organizowana pielgrzymka na Jasną Górę w dniu 5.06.2023r. Koszt to 130zł w tej kwocie wliczony jest obiad. Zapisy w kancelarii i zakrystii.

7. Zapowiedzi przedślubne:
-Rafał Wojtyła kaw. z Załucza par. tut. i Katarzyna Maria Połoncarz panna z Krasienina par. Narodzenia NMP.
-Tomasz Waldemar Krężołek kaw. z Niedrzwicy Kościelnej par. tut. i Dorota Maria Kuna panna z Niedrzwicy Dużej par. Podwyższenia Krzyża św.