OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 V 2023, UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 V 2023, UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. W przyszłą niedzielę o 11.30 I Kom. św. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek od. godz. 16.00. Spotkania dla dzieci z kl.III w poniedziałek i środę o 16.00.

2. Na poniedziałek na 16.00 zapraszamy rodziców dzieci z kl.III ze SP w Niedrzwicy Kościelnej do malowania parkanu. W środę na godz. 16.00 zapraszamy rodziców dzieci z kl.III z Sobieszczan do koszenia trawy przy kościele i plebanii.

3. Prasa katolicka-N,MGN(czerwiec),GN.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła-Piotr Mendykowski, Maria Wit, Beata Syroka, Piotr Kępowicz.Ofiara 80zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziców dzieci I-komunijnych ze SP w Niedrzwicy Kościelnej do sprzątania kościoła.. Następną kolejkę sprzątania zapraszamy 3 czerwca.

5. Są jeszcze 4 wolne miejsca na pielgrzymkę do Częstochowy z dziećmi I-komunijnymi. Informacje u ks. Piotra. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Częstochowy prosimy o dokonywanie wpłat w zakrystii.

6. Nabożeństwa majowe o 17.30. Po nabożeństwach nowenna przed Zesłaniem Ducha Św.

7. Ofiara na potrzeby kościoła-bezimiennie 500zł.

HUMOR TYGODNIA :)

-Kolega do Jasia: -Pożycz mi sto złotych!

-Oczywiście, życzę ci sto złotych. :)