OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 V 2023, UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 V 2023, UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00

2.Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci I komunijnych, za wykoszenie trawy i pomalowanie parkanu. Za zakup dmuchawy do utrzymania czystości wokół kościoła. Księdzu Piotrowi i Pani Lucynie - katechetce za przygotowanie dzieci. Panu organiście i zespołowi Alte Maryjny za próby śpiewu. Pani Agnieszce Chromczak za dekorację kościoła kwiatami. Panu Wojciechowi Dziekanowskiemu wraz z ekipą za mycie kostki brukowej przed kościołem.
3.Biały tydzień o 17.30.

4.Nabożeństwa czerwcowe w niedziele i dni powszednie o 17.30.

5.Prasa katolicka N, GN, kwartalnik Niedziela Magazyn-15 zł.

6.We wtorek rocznica święceń biskupich biskupa Artura Mizińskiego. 7.W sobotę do sprzatania kościoła na 8.00 zapraszamy mieszkańców Warszawiaków-Iwona Zięba, Barbara Szantyka, Barbara Wójcik, Tadeusz Paluch.

7.I czwartek miesiąca. Msza św. o powołania o 7.00. I piątek. Spowiedź rano od 6.45, po południu od 17.30. I sobota. Adoracja eucharystyczna od 17.00 do 18.00. Msza św. o 18.00.

HUMOR TYGODNIA :)

Na lekcji matematyki:

- Jasiu masz 50 kawałków tortu i zjadłeś 48 kawałków. Co ci zostało?

- Cukrzyca, proszę pani. :)