OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 VIII 2023, XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 VIII 2023, XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. I piątek miesiąca. Nabożeństwo do NSPJ po Mszy św. o 7.00 i 18.00. Spowiedź pół godziny przed Mszą św. Zapraszamy dzieci do spowiedzi. 4 września rozpoczyna się nowy rok szkolny.
  2. I sobota miesiąca. Adoracja eucharystyczna od 17.00 do 18.00. Msza św. o 18.00.
  3. Uroczystości w Wąwolnicy 2 i 3 września. Program jest wywieszony w gablocie przed kościołem. Gdyby ktoś chciał pielgrzymować pieszo do Wąwolnicy, to z Kłodnicy wychodzi pielgrzymka w sobotę o 7.00. Około 7.30 pielgrzymi będą w Borzechowie.
  4.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła pani Genowefie Mazelan. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny Kuleszów, Balińskich, Dysiów i Mirosław Murlak.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej-N, GN, MGN(wrzesień),Różaniec.
  6. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie odpustu parafialnego.
  7. W dniu dzisiejszym po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Wspierania Nauki Chrześcijańskiej.
  8. ofiara na fotowoltaikę- Zofia Pietrzak, ul. Piłsudskiego 200zł.

Zapowiedź przedmałżeńska

-Piotr Mieczysław Wilk kaw. z Lublina par. św. Jakuba Apostoła i Danuta Maria Pietrzak panna z Niedrzwicy Kościelnej par. tut.